zamień plastiki
na produkty eko

Z nami się rozłoży!

Skorzystaj z bycia eko! Zastąp plastikowe rozwiązania rozwiązaniami ekologicznymi. Bądź o krok przed konkurencją dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań biodegradowalnych i ekologicznych. Oferujemy nawet możliwość złożenia własnego zestawu sztućców!

dyrektywa unii europejskiej

plastiki do lamusa!

Już 3 lipca 2021 roku branżę gastronomiczną czekają nie lada zmiany! W życie wejdzie wtedy tzw. „dyrektywa plastikowa”, czyli dyrektywa Parlamentu Europejskiego w sprawie ograniczenia wpływu niektórych jednorazowych produktów z tworzyw sztucznych, takich jak reklamówki czy sztućce jednorazowe, na środowisko. Dowiedz się, jak możesz przygotować się na nadchodzące zmiany!

opłaca się być eko

O tym się mówi!

W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładziony jest na ekologiczne rozwiązania – także w zakresie opakowań czy sztućców. Zobacz, jakie wymierne korzyści czekają na Ciebie, kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami i korzystanie z eko rozwiązań dla firm.

sadź drzewa z isla verde

Jak działa to całe sadzenie?

nie jesteśmy sami!

Wspierają nas najwięksi!

Akcja "Sadź drzewa z Isla Verde" jest wspierana przez firmy z całego świata. Dołącz do tego grona i bądź dumny z tego, że robimy coś na prawdę dobrego. Razem.

zalety współpracy

DOŁĄCZ DO AKCJI

SADŹ DRZEWA Z ISLA VERDE

Dołącz do naszej akcji "Sadź drzewa z Isla Verde" i bądź w elitarnym gronie firm, które w wymierny sposób mogą pochwalić się dbaniem o środowisko.