dowiedz się więcej o isla verde

Parę słów o nas

poznajmy się lepiej

kim jesteśmy?

założyciel

michał obel

Nie może spać w nocy, kiedy myśli o wszystkich kontenerach śmieci, które pływają w oceanach. Masakra! Założył firmę Isla Verde w 2018 roku wraz ze swoim bratem, Sebastianem. Od tej pory wspólnie dbają o to, aby jak najmniej tworzyw sztucznych trafiało na rynek.

nie tylko ekologiczne produkty

sadź razem z nami

Naszą misją jest realnie i przede wszystkim wymiernie dbać o Środowisko. Nie tylko redukujemy ilość plastiku w obiegu, ale także cyklicznie urządzamy akcje sadzenia drzew. Dołącz do nas i zróbmy coś dobrego. Razem.

korzystaj na współpracy

Co zyskasz współpracując z nami?

Oszczędzasz pieniądze

Naszym Klientom zawsze oferujemy najlepsze możliwe ceny. Chcemy, abyś razem z nami mógł dbać o środowisko, lecz jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze Twoja Firma może pozwolić sobie na takie „luksusy”. Naszą misją jest oferować produkty przyjazne środowisku w przystępnych cenach!

Oszczędzasz czas

Isla Verde tworzą profesjonaliści. U nas Twój czas jest najważniejszy – dlatego zawsze dokładamy wszelkich możliwych (i niemożliwych) starań, abyś nie musiał czekać na towar czy ofertę. Bo masz na głowie ważniejsze rzeczy!

Dbasz o środowisko

Kupując u nas wspierasz środowisko. Razem z nami pomagasz sadzić drzewa na terenie Polski, dzięki czemu realnie przyczyniasz się do polepszenia świata.

zyskujesz solidnego partnera

Możesz na nas liczyć. Na rynku istniejemy nie od dziś i wiemy, jak trudno o solidnego partnera, który wywiązuje się z umów na czas. Z nami ten problem masz z głowy, a to oznacza, że możesz skupić się na tym, co dla Ciebie istotne, czyli rozwoju Twojej Firmy!

sadź drzewa z isla verde

Jak działa to całe sadzenie?

nie jesteśmy sami!

Wspierają nas najwięksi!

Akcja "Sadź drzewa z Isla Verde" jest wspierana przez firmy z całego świata. Dołącz do tego grona i bądź dumny z tego, że robimy coś na prawdę dobrego. Razem.

zalety współpracy

DOŁĄCZ DO AKCJI

SADŹ DRZEWA Z ISLA VERDE

Dołącz do naszej akcji "Sadź drzewa z Isla Verde" i bądź w elitarnym gronie firm, które w wymierny sposób mogą pochwalić się dbaniem o środowisko.