Sadź z nami drzewa

zróbmy coś dobrego.
razem.

1. składasz zamówienie

Przy każdym zamówieniu przekazujemy w Twoim imieniu część zysku na konto akcji sadzenia kolejnych drzew! Wspólnie zaczynamy robić coś dobrego!

2. w twoim imieniu sadzimy drzewa

Dwa razy do roku urządzamy uroczyste sadzenie drzew wraz z przywieszeniem pamiątkowych tablic z nazwami Firm biorących udział w akcji. Dołącz do nas i bądźmy tam razem!

3. wydajemy ci certyfikat

Dla każdej Firmy biorącej udział w naszej akcji wydajemy symboliczny certyfikat zaświadczający o posadzeniu drzew wraz z danymi geolokalizacyjnymi. Pokaż swoim Klientom, że dbasz o Środowisko razem z nami!

4. twoje drzewo rośnie!

Od tego momentu jesteś dumnym współtwórcą kolejnych terenów zielonych w naszy kraju! Pochwal się tym na swoim Facebook’u, Instagramie, lub po prostu na swojej stronie internetowej. Zrobiliśmy coś dobrego. Razem 🙂

ZmianazaczynasięodCiebie

dbamy razem

Sadź drzewa
z Isla Verde

W ramach akcji „Sadź drzewa z Isla Verde” na terenie całego kraju urządzamy uroczyste sadzenie drzew z części zysku ze wszystkich wykonanych przez nas sprzedaży!

masz to na papierze

certyfikowany partner

Podczas uroczystego sadzenia rozdajemy symboliczne certyfikaty zaświadczające o tym, że jesteś naszym Partnerem. Możesz się nimi pochwalić w swojej restauracji lub biurze!

współpraca trwa

dbamy o środowisko.
razem.

W ramach współpracy wspólnie dbamy o to, aby nasza planeta była mniej zanieczyszczona. Jesteśmy w tym razem.

zapoznaj się z pełną ofertą

pobierz 
bezpłatny
katalog

Dowiedz się więcej o naszych produktach i o tym, w jaki sposób dzięki nim możesz poprawić wizerunek swojej firmy. Zupełnie za darmo.